Do „wypieku” rodzinnego chleba potrzeba 4 składników i na tych 4 poziomach będziemy się skupiać podczas 4 spotkań odkrywając potrzeby, które pomagają nam wytrwać w dobroci.

Wystarczy zaniedbać jedną potrzebę chlebową i człowiek się rozsypuje.

  1. Jak kto jest, że w jednych ten zakwas działa skutecznie?

Skuteczność, niemal we wszystkich obszarach naszego życia, nie jest dziełem przypadku. Skuteczność wiąże się z wyborami, jakich dokonujemy w codziennym życiu oraz braniem odpowiedzialności za te wybory. By zakwas działał trzeba pamiętać, że człowiek jest połączeniem ciała, psychiki i duszy.

  1. By cieszyć się z dobrej mąki, trzeba szukać dobrych ziaren.

Nasze ciało to mąka, a dobre ziarna to jedzenie, picie, potrzeba dobrego dotyk oraz czułości. Czułość wyrażana jest również w komunikacji, a ona zasadza się na umiejętności zrozumienia potrzeb drugiego człowieka, a to uświadamia nam nasz egocentryzm.

  1. Woda, która obmywa, umacnia, ożywia i pokrzepia.

Dowartościowanie to woda na moją psychikę, dlatego tak bardzo mi zależy by uczyć dowartościowania, by podnosić poczucie wartości drugiego człowieka, uczyć pokrzepiać dobrą pochwałą, odklejać etykietki aby ożywiać to co przygaszone.

  1. Czymże jest sól gdy traci swoją wartość?

Spotkanie najważniejsze, na którym zastanowimy się co jest solą naszej duszy. Narzekanie, szukanie winnych i usprawiedliwianie swojej niemożności jest dla nas naturalne, warto jednak się uczyć innego spojrzenia na to, co nas spotyka w życiu. To spotkanie to „sowicie zastawiony stół” ludzi  dzielących się tym co im w duszy gra i nadających soli wartość.

Warsztaty prowadzone są w małych grupkach 12-15 osobowych.

Jeśli bardzo chcesz uczestniczyć w warsztatach ale kwota jest dla Ciebie barierą, to proszę zapisz się i przyjdź mimo to:)

 

caret-down caret-up caret-left caret-right
MIEJSCE

do uzgodnienia

KOSZT

160 zł

NAJBLIŻSZE WARSZTATY

2019

Scroll to top