Program poszerzający świadomość siebie

Całość warsztatu składa się z trzech spotkań:

1. Jak zacząć żyć swoim życiem?

By odpowiedzieć na to pytanie, najpierw trzeba zadać sobie pytanie kim jestem i jaka jest moja misja inaczej wpadam w wir porównywania,  manipulowania. Staje na rozdrożu wymówek i zwalania winy na drugą osobę, lub co dziś jest powszechne  instytucję czy system. Karmię się tym co nie daje mi siły, a co za tym idzie nie biorę odpowiedzialności  w swoje ręce a podstawową misją każdego z nas to być „przedsiębiorcą samego siebie”.

2. Kim jesteś w życiu policjantem, helikopterem czy konsultantem?

Każdy w nas ma w sobie trochę z dziecka, rodzica , dorosłego. Nowoczesny przedsiębiorca postępuje jak dorosły, codziennie rezygnuje z wyobrażenia o sobie, zostawia stare ścieżki i wchodzi na nowe. Wyznacza cele, określa granice i jest w tym wytrwały. Nowoczesny przedsiębiorca widzi, że odmienne postrzeganie bardzo ubogaca relacje i jeśli jest świadomy tych różnic, to potrafi je wykorzystać tworząc synergię.

3. Jak wzmocnić swój potencjał w 8 obszarach?

Chcesz lepszej komunikacji,  chcesz dowiedzieć się co daje  akceptacja kogoś z kim się nie zgadzasz, chcesz zacząć  posługiwać się językiem  tego z kim rozmawiasz, chcesz pomagać innym w podejmowaniu decyzji, chcesz chwalić postępowanie a nie człowieka, chcesz poznać konstruktywną krytykę, chcesz zacząć pracować nad wdzięcznością, chcesz budować siebie ale nie na obniżaniu wartości drugiej osoby – to do zobaczenia na warsztatach.

 

Warsztaty dobywają się w kameralnych grupkach max.15 osób, każde spotkanie trwa 2,5 godziny.

Jeśli bardzo chcesz uczestniczyć w warsztatach ale kwota jest dla Ciebie barierą, to proszę zapisz się i przyjdź mimo to:)

 

caret-down caret-up caret-left caret-right
MIEJSCE

do uzgodnienia

KOSZT

120 zł

wpłata zaliczki w wysokości 50 zł.; przy zapisie obowiązuje bezzwrotna zaliczka 50 zł; w cenie: 8h warsztatów

NAJBLIŻSZE WARSZTATY

2019

Scroll to top